Firemni logo schránky SIMON.


Panelákové poštovní schránky do sestav
 výroba, prodej a montáž poštovních schránek

 

 


 

 

 

Úvodní strana
Reference a ukázky našich výrobků
Poptat sestavu poštovních schránek

Kontakt a mapa


FIREMNÍ E-SHOP
 

 

 

Jsme česká rodinná firma z Kostelce nad Orlicí a montáž nových panelákových schránek provádíme po celé ČR, včetně demontáže a odvozu starých schránek!

Firemní kontakty.

 

 

 

Na českém trhu působíme již více než 30 let. První poštovní schránky jsme vyrobili v roce 1992.

30 let na trhu ČR.

 

 

 

Kvalitní zámek u poštovní schránky a 3 klíče. U nás samozřejmost. Potřebujete více klíčů? Ani to není problém!

Tři klíče u každé poštovní schránky.

 

 

 

Vše co prodáváme, to také vyrábíme. Žádný dovoz z Číny, nebo z Poslka. Česká firma, český výrobek.

Poštovní schránky Českého původu.

Ostatní také hledají:
- hnědé schránky do sestavy
- malá sestava poštovních schránek
- střední sestava poštovních schránek
- velká sestava poštovních schránek
- schránky k zazdění
- poštovní schránky montáž Praha
- montáž poštovních schránek v Brně
 


 

 

 


 

 

Poštovní schránky do panelových a bytových domů vyrábíme, prodáváme a zajišťujeme jejich montáž kdekoli po celé české i slovenské republice. Je tedy jedno, zda potřebujete montáž schránek v Praze, Brně či Bratislavě. Přijedeme a namontujeme včetně demontáže a odvozu původních schránek. Neváhejte nás kontaktovat s Vaší poptávkou, cenovou nabídku Vám rádi a zdarma zpracujeme.

Na této stránce je pouze několik ukázek. Další fotografie najdete také v naší galerii panelákových sestav, která je častěji aktualizovaná a doplňována o nové fotografie.

 

 

Bohužel to není z fotografie úplně patrné, ale jde o velké poštovní schránky, typ MAX, které mají hloubku 200 mm. Většinou je instalujeme za dosluhující "dvojité" schránky. Na fotografii jsou tyto schránky v šedé barvě odstínu RAL 7035 s číselným označením. Montáž jsme realizovali v Brně.

Sestava největších poštovních schránek typ MAX.
stín obrázku

 

 

 

Opět jedna ukázka atypického provedení poštovních schránek s montáží v Brně (Třísklalova ul.). Provedení schránek bylo dle zadání SVJ, tedy rozměr v.400/š.300/h.200, kombinace šedé a bílé, kontrolní průhledy ve dvířkách schránky a umístění rámečku na jmenovku doprostřed dvířek. Celkem bylo v sestavě 16 ks těchto schránek.

Atypické schránky velké na výšku do sestavy.
stín obrázku

 

 

 

 

Opět chceme velké schránky jako jsme měli. A proto si SVJ objednalo nové poštovní schránky typ MAX. Montáž schránek jsme provedli v bytovém domě v Praze3, samozřejmě včetně demontáže původních schránek.

Paneláková sestava dopisních schránek typ MAX v šedé barvě.
stín obrázku

 

 

 

Poštovní schránky v kombinaci tmavě červené a světle šedé barvy. Pro rychlou orientaci doručovatele jsou schránky také číselně označené. Na fotografii je sestava schránek složena z typu Klasik PLUS.

Poštovní schránky tmavě červené s bílým rámem a čísly.
stín obrázku

 

 

 

 

Elegantní kombinace dvou odstínů - světle šedé a bílé. Sestava je doplněna také informační magnetickou nástěnkou a  jedna schránka pro potřeby SVJ. Montáž jsme realizovali v panelovém domě v Praze 3.

Elegantní sestava schránek v odstínu bílé a šedé.
stín obrázku

 

 

 

Poštovní schránky montujeme nejen v ČR. Montáž nových schránek zajišťujeme také na Slovensku. Do bytového domu v Košicích jsme instalovali 64 kusů nových schránek v barevném provedení červený rám a tmavě šedá dvířka (RAL 3020 a RAL 7001). Dvířka jsou s kontrolními průhledy.

Červeno šedé schránky do Košic na Slovensko
stín obrázku

 

 

 

Ležaté, chcete-li ploché poštovní schránky, nainstalované po demontáži původních schránek. Nové schránky jsou v základním barevném odstínu RAL 7035 - světle šedá. Celá sestava obsahuje 24 kusů schránek v rozložení 6 sloupců a 4 řady.

Ploché schránky v bloku 24 ks - 6x4 šedé barvy.
stín obrázku

 

 

 

 

 

Sestava nástěnných panelákových schránek v domě s pečovatelskou službou v Kostelci nad Orlicí. Hnědé poštovní schránky typ XXL.

Sestava schránek na fasádě, typ XXL.
stín obrázku

 

 

Velké poštovní boxy v panelovém bytovém domě. Jde o typ MAX, což jak již název napovídá - maximální velikost poštovních schránek které standartně dodáváme do panelákových sestav.

Montáž poštovních schránek v Praze.
stín obrázku

 

 

Červenobílé poštovní schránky v sestavě panelákových schránek v bytovém domě v Ostravě. Dodávka byla s montáží včetně demontáže schránek původních a jejich likvidací.

Červeno bílé schránky v paneláku.
stín obrázku

 

 

Sestava 12 dopisních schránek v bloku v bytovém panelovém domě v Rychnově nad Kněžnou. Schránky byly doplněné o kontrolní otvory ve dvířkách schránky a přidán byl i jeden box na letáky.

Poštovní schránky s boxem na letáky.
stín obrázku

 

 

strana 1 - strana 2 - strana 3 - strana 4

 

   
   

 

 

 

© Poštovní schránky SIMON
schránky pro dobré zprávy

výroba, prodej a montáž panelákových poštovních schránek
www.panelakove-schranky-simon.cz

sitemap | odkazy | sitemap